Rady a tipy

rady a tipy

V čem jsou přírodní matrace výjimečné?

Sisal, koňské žíně, kaučuk, ricinový olej, sója a další přírodní oleje…že byste tohle všechno v ložnici nehledali? Tak hledejte více a přesuňte se z dětského povlečení na matraci. Přírodní matrace jsou v poslední době velmi oblíbené. Přibližují jejich uživatele k přírodě a z přírody nabízejí to nejlepší – přídavek přírodních materiálů, který zajišťuje matraci dobré funkční vlastnosti.

Přírodní latexová matrace Partner Biogreen 1+1 zdarma

Jaká matrace vám nabídne sóju a jaká sisal?

Z nabídky e-shopu Matrace-harmonia.cz si můžete vybrat z celé řady matrací. Pokud ale tíhnete k přírodě a přírodním materiálům, doporučujeme pořídit vaší ratolesti matraci z kategorie přírodní matrace, kde vám nabízíme matrace s přídavkem přírodních materiálů jako je sisal (textilní vlákno získávané z listů agáve sisalové), sója, koňské žíně, ricinový olej a další přírodní oleje. Přírodní matrace jsou výjimečné svým netradičním složením, spojením s přírodou, funkčností, prodyšností a antibakteriální funkcí. Pro jejich přírodní složení si je zamilují především milovníci přírody a zdravějšího životního stylu. Velmi oblíbenými jsou matrace s přídavkem kaučuku, tzv. latexové matrace.

Přírodní matrace Forest 1+1 ZDARMA

Co je na matraci důležité?

Na matraci není důležitá jen její tuhost, nýbrž i další vlastnosti jako prodyšnost a vzdušnost. Usazování vlhkosti a tvoření plísní zabraňují speciální průřezy a otvory v matracích, které zajišťují jejich průběžné větrání. To znásobíte ještě tím, když pod matraci zvolíte vhodný rošt, který umožní matraci větrat ze spodu. Nevhodnější rošt do postele vyberete z nabídky lamelových roštů, které poskytují dostatečnou oporu a zároveň i zajišťují důležité proudění vzduchu. Pevné celo-deskové rošty jsou pro tyto účely zcela nevhodné. Naše nabídka matrací vám pro spánek nabídne to nejlepší.