Povlečení do postýlky

Povlečení do postýlky
Povlečení do postýlky vyjde vstříc citlivé dětské pokožce. Běžná prostěradla mohou být hrubá a malému spáči nemusí být příjemná, proto vybírejte pouze kvalitu bez kompromisů. Kvalitní dětské povlečení za příznivé ceny naleznete na našem specializovaném webu Eurokosik.cz

Navštivte náš eshop: Povlečení do postýlky na Eurokosik.cz.

 

A jak poznat kvalitní povlečení?

Odpověď na tuto otázku je vcelku jednoduchá. Dětské povlečení do postýlky i velké postele by mělo být vyrobeno ze 100 % bavlny, které brání nadměrnému pocení a v zimě dobře hřeje.  Dnes se hojně na našem trhu vyskytuje dětské povlečení s obsahem 50 % bavlny a 50 % polyesteru nebo s jinými příměsi, takové povlečení důrazně nedoporučujeme. Navíc takové povlečení mívá i nekvalitní barvy, které po několikátém vyprání vyblednou. Toto povlečení je většinou dovezeno z Asie a lidé jej kupují pro jeho nízkou cenu. Nízká cena ale odpovídá kvalitě. Vaše dítě by mohlo trpět nejrůznějšími ekzémy. V eshopu ww.eurokosik.cz naleznete povlečení té nejvyšší kvality samozřejmě ze 100% bavlny a kvalitními barvami.  Pokud nechcete dávat za povlečení na velkou postel od firmy Matějovský 700 Kč, můžete zvolit jiné stejně kvalitní z cenou 560 Kč. U povlečení do postýlky je to stejné. Výběr dětského povlečení je opravdu snadný, stačí se řídit zásadou, co je příliš levné nemůže být kvalitní. V eshopu Eurokosik.cz naleznete kromě povlečení také nábytek a doplňky do dětských pokojů.

Povlečení do postýlky

Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se zapínáním na zip.

Rozměry: 90×130 cm, 60x45cm.

Povlečení do postýlky Víla Amálka

 

 

Pokud potřebujete kompletně vybavit dětský pokoj. Kukněte na stránky eshopu eurokosik.cz, kde naleznete veškeré vybavení do dětských pokojů.